אודות

“טכנולוגיה מקרבת” היא פלטפורמה חדשה לכל המשפחה ששמה לה למטרה להפוך את הטכנולוגיה לגורם מגבש שמייצר תקשורת ומפגיש בין בני הבית.

אנו מאמינים שהתנסויות וחוויות הן הדרך הטבעית של ילדים לרכוש כישורים חברתיים: ללמוד לריב ולהשלים, לבטא רגשות, להתפשר, לתקשר, לשתף פעולה, לראות את האחר, לעבוד בצוות ועוד.

בעולם שבו הכישורים החברתיים של הילדים שלנו נרכשים בעיקר דרך משחקי מחשב, חשוב לייצר עבורם מצבים שיש בהם תקשורת אנושית ואינטראקציה חברתית – כך הם יוכלו להתנסות בחוויות חדשות ולרכוש כלים חשובים להצלחה.

כדי לעשות זאת אנו רותמים את יכולות הטכנולוגיה באמצעות כלים חדשים וחדשניים שמתאימים לכל בית.
״טכנולוגיה מקרבת״ מושיבה יחד את כל המשפחה לזמן איכות של משחק משותף, מבטי עיניים והרבה צחוק, קרבה והנאה.

  • לא נוציא את הילדים מהמסך – אבל כן נוכל לייצר עבורם מרחבים חדשניים ורלוונטיים ליצירת תקשורת אמיתית. ״טכנולוגיה מקרבת״ מחברת בין העולם הפיזי לדיגיטלי ובין המוחשי לווירטואלי.
  • השילוב בין האפליקציה ולוח המשחק מפגיש אותנו כהורים עם העולם של הילדים שלנו. הוספת הרובד הדיגיטלי למשחק מבטיחה את הצטרפותם של הילדים לפעילות המשותפת מתוך עניין ורצון.

המיזם “טכנולוגיה מקרבת” הוא פרי שיתוף פעולה בין ״קאמל תוכן חוויתי” ו”ניתן באהבה”.

ניתן באהבה הוא בית יצירה לפיתוח משחקים, קלפים וספרים בנושא תקשורת רגשית והקניית כישורים חברתיים. המוצרים השונים מיועדים לכל המשפחה, למסגרות טיפוליות, ומשמשים ככלי עבודה בגנים ובבתי ספר.

קאמל תוכן חוויתי מתמחה בייזום, הקמה והפקה של חוויות תוכן אינטראקטיביות במרחב הפיזי. שילוב של טכנולוגיות מתקדמות כחלק מהסיפור החי והמוחשי, מעצים כל חוויה ומאפשר לנו ליצור חוויות תוכן מרגשות ובלתי נשכחות.

אל תפספסו את החווייה!

יש לכם שאלה? נשמח לעמוד לשרותכם!